חברת SUPROTEC s.r.o הוקמה בפראג, צ'כיה. עם ניסיון של 15 שנה מוכרת בשם "ATOMIUM"בשוק האירופאי וממשיכה להתרחב בהצלחה בשוק האירופאי.
תוסף מנוע "אטומיום" הוא המוצר המוביל שלנו הוא חדשני ומבוסס בתרכובות Tribotechnical המשמש למניעת שחיקה ושחזור תכונות מנוע. מוצרי "אטומיום" מספקים עמידות בפני חיכוך והתנגדות בשחיקת חלקי המנוע ועמידה בתנאים קיצוניים.
אנו מספקים חומרי סיכה ותוספי מנוע, תוספי דלק, תוספי תמסורת, תוספי הידראוליקה עבור מכוניות וציוד תעשייתי, המיועד למנועי דיזל, בנזין וגפ"מ. תוסף מנוע "אטומיום" מוחל במנוע, תיבות הילוכים, משאבות דלק בלחץ גבוה, מאיצים הידראולים.
בבעלות החברה מעבדות מודרניות עם יכולות מדעיות וטכנולוגיות  המתאימים לתקן ISO 9001 האירופי.
ההשפעה של התוסף המנוע "אטומיום" תלוי בעיקר במצב הראשוני של המנוע,גיר,משאבה וכו. אם למנוע יש עלייה משמעותית בבלאי כתוצאה משימוש בשמנים ודלקים לא איכותיים אך מצבו עדיין טוב ואין צריכת שמן קטסטרופית ,לחץ השמן בגל הזיזים אינו גבוה והדחיסה בצילינרדים היא מעל 60% מהמספר הנומינלי במנועי בנזין או  70% במנועי דיזל. ההשפעה של תוסף השמן "אטומיום" תיהיה משמעותית ואפשר יהיה לראות בתוצאות ללא כלים מיוחדים.
מה קובע את ערך ההשפעה של תוסף המנוע "אטומיום"
אם הקלומטראז'ים זניחים והמנוע עדיין כמו חדש וכל המערכות במצב טוב, הרי ברור לכל נהג - שהאפקט לא יהיה מורגש.
אם הבלאי של המנוע גבוהה  (נקישות חזקות במייסבים,במרימים הידראולים וצריכת שמן גבוהה, וכו '), שום תוספים לא יציל אותו – בניגוד לאחרים ניסים אנחנו לא מבטיחים.